Dušan silni prekratio muke "orlovima" Srbija slavila u Podgorici, već se nazire plasman na Evropsko prvenstvo

Alo 27.03.2023

Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je u Podgorici Crnu Goru sa 2:0, u drugom kolu grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo!

Srbija je zadržala maksimalan učinak posle dve utakmice i ovim trijumfom napravila je ogroman korak ka plasmanu na prvenstvo Evrope koje će naredne godine biti održano u Nemačkoj. Čovek odluke bio je Dušan Vlahović. Napadač Juventusa je u igru ušao u drugom poluvremenu i postigao oba pogotka. Prvi u 78. minutu, a drugi u petom minutu sudijske nadoknade. Nije ovo bio kvalitetan meč, niti je ekipa Dragana Stojkovića Piksija blistala, naprotiv. Do pobede se došlo