Vlahovićeva minijatura dovoljna za tri boda: Druga pobeda Srbije u kvalifikacijama za EURO

Danas 28.03.2023  |  A. Pavlović

Fudbaleri Srbije zabeležili su i drugu pobedu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo koje će se odigrati u Nemačkoj 2024. godine.

Nakon Litvanije pala je i Crna Gora, a za razliku od prvog meča, ova pobeda je ostvarena na gostovanju, no rezultat je bio identičan – 2:0. Strelac golova bio je Dušan Vlahović u 78. i 94. minutu utakmice. Početak utakmice obeležila je rastrzana igre Srbije. Iako su „orlovi“ veći posed lopte u nogama, konkretnije je prilike imala Crna Gora. Zapravo, čitavo je prvo poluvreme Srbija izgledala bezidejno u formaciji u kojoj se naša nacionalna selekcija očito ne snalazi