Luda utakmica i podela bodova, Kvaradona plesao, Serlot pogodio, pa se ispromašivao

Sportske.net 28.03.2023  |  Sportske.net

Fudbalske reprezentacije Gruzije i Norveške remizirali su rezultatom 1:1 u drugom kolu kvalifikacija za EURO 2024.

Norvežani su poveli golom Serlota u 15. minutu, a izjednačio je Mikautadze u 61. Bila je ovo prilično uzbudljiva i otvorena utakmica u kojoj ne bi bilo nezasluženo ni da je bilo pobednika. Gol je pao iz prve velike šanse, Serlot je primio loptu na 20 metara od gola, namestio se i pogodio malu mrežu za 0:1. Norvežani su lako mogli i do ubedljivijeg vođstva do kraja prvog dela igre. Serlot je imao novu šansu u22. minutu, ali je izblokiran. Potom je u 34. Mamardašvili