Lazar Pešić (FK Potisje): Očekujem da do kraja prvenstva igramo kao što smo u nedelju

Zrenjaninski 28.03.2023

Prošlog vikenda je, nakon zimske pauze, nastavljeno prvenstvo A lige Fudbalskog saveza grada Zrenjanina, a 12. kolo obeležio je susret između Bilećanina iz Sečnja i Potisja iz Knićanina, prvoplasirane i drugoplasirane ekipe na tabeli.

Oko 100 gledalaca došlo je na stadion u Knićaninu da isprati ovaj derbi, a očekivala se jedna veoma neizvesna utakmica. Ipak, ispostavilo se da su domaćini bili dosta spremniji, pa su savladali goste rezultatom 4:1 (3:0). Strelci za Potisje bili su Bojan Novković u 7, Miloš Milosavljević u 32, Lazar Pešić u 34. i Željko Kodić u 61. minutu utakmice. Gol za Bilećanin postigao je Strahinja Ognjenović u 54. minutu susreta. – Od prvog do poslednjeg sudijskog zvižduka