Klop odahnuo: Siti nije bio pohlepan !

Večernje novosti 01.04.2023  |  Novosti online

MANČESTER siti je deklasirao Liverpul u derbiju kola Premijer lige engleske 4:1 (1:1), iako su gosti poveli u ranoj fazi meča, pa čak i do poluvremena imali možda remi u džepu. Ipak, trener gostiju, nemački stručnjak Jirgen Klop je bio više nego iskren na kraju utakmice u kojoj je njegov tim mogao da prođe mnogo gore.

FOTO: Tanjug/AP – Sve smo pokvarili početkom drugog poluvremena, kada smo primili dva brza gola. Teško je prihvatiti način na koji smo ih primili. Iskreno, to je apsolutno neprihvatljivo. Domaćin je kasnije kontrolisao utakmicu. Otvorili smo se, a oni su mogli da rade šta god su hteli Imali smo sreće što nisu bili pohlepni. Možemo da im se zahvalimo što su nam samo još jednom zatresli mrežu. Moglo je da bude drugačije, što je za nas jako loše. Imali smo svojih par