Lukaku spasio Inter u prvom meču polufinala kupa Italije protiv Juventusa

Euronews 04.04.2023  |  Autor: Euronews

Juventus i Inter su treći put ukrstili koplja ove sezone i treći put nije slavila "Stara dama" jer je štoper Bremer nepotrebno igrao rukom, a Romelu Lukaku sa bele tačke u petom minutu nadoknade spasio tim iz Milana poraza 1:1 (0:0).

Pogotkom Huana Kvadrada u 83. minutu, Juventus je naplatio dominaciju u finišu meča, ali je Lukaku uspeo da obezbedi remi Interu u prvom meču polufinalu Kupa Italije, a zatim dobio crveni karton zbog ružne gestikulacije! Pred revanš 26. aprila, Inter i trener Simone Inzagi imaju priliku da uđu u finale i pokušaju da odbrane trofej od prošle sezone. Prvi polufinalni meč u Kupu Italije imao je svoj intenzitet, uzbuđenja, ne i golove u prvom poluvremenu. "Stara dama"