Директор јавног предузећа ухапшен у акцији "Армагедон"! "Нисмо знали да се иза тужног лица које пати за сином крије човек који врбује децу за педофилију"
Блиц 06.04.2023

Директор једног јавног предузећа из Великог Градишта, С. В. (62), ухапшен је у великој полицијској акцији "Армагедон" због сумње да је вребао малолетну децу на друштвеним мрежама и мамио их на састанке.
Акција "Армагедон" у којој су заједно учествовали припадници МУП, Одељења за сузбијање високотехнолошког криминала и ПС Смедеревска Паланка, у сарадњи са Посебним тужилаштвом за ВТК Вишег јавног тужилаштва у Београду поред њега ухапсили су још 11 одоба. Осумњиченима се на терет ставља да су извршили кривично дело прибављање, приказивање и поседовање порнографског материјала и искоришћавање малолетног лица за порнографију и полно узнемиравање. Мештани









