"Svrake" poletele ka ligi šampiona Pobede Njukasla više nisu slučajnost, sudije pogubile konce u Londonu i "pogurale" Totenhem

Alo 08.04.2023
"Svrake" poletele ka ligi šampiona Pobede Njukasla više nisu slučajnost, sudije pogubile konce u Londonu i "pogurale"…

Zanimljiv dan u Engleskoj.

Fudbaleri Njukasla pobedili su danas na gostovanju Brentford sa 2:1, u utakmici 30. kola Premijer lige. Londonski tim je do vođstva mogao u osmom minutu, ali je gol Ajvana Tonija poništen zbog ofsajda. Toni je u 30. minutu imao šansu da sa penala donese prednost domaćoj ekipi, ali je njegov udarac odbranio golman Njukasla Nik Poup. Engleski napadač se ipak upisao u strelce u prvom minutu nadoknade, pošto je ovog puta bio precizan sa "bele tačke". AP Photo/Alastair