Nastavlja se trka u dvoje - Bajernova “osveta” Frajburgu za eliminaciju u Kupu (video)

Sportski žurnal 08.04.2023

Borusija se u Dortmundu namučila sa Unionom, četiri gola u Majncu od 85. do 95. minuta

Heler je pre četiri dana u 95. minutu pogodio za 2:1 i pobedu Frajburga u Minhenu za eliminaciju Bajerna iz Kupa Nemačke. Danas “osveta” bavaraca u gostima, pobedili su Frajburg 1:0, odlučujući trenutak na meču dogodio se u 52. minutu kada je Matijs de Liht sjajnim udarcem iz daljine pogodio za vođstvo, a na kraju i za pobedu Bajerna. Bajern je imao mnogo više loptu u svom posedu, više udaraca ka golu protivnika, ali je samo jednom uspeo da savlada golmana domaćeg