Njukasl pobedio Brentford, Toni pogodio i promašio penal, Kejn ponovo spasao Totenhem (video)

Sportski žurnal 08.04.2023

Novi poraz Čelzija, meru mu uzeo Vulverhempton, poraz Fulama bez Mitrovića, Bornmutu derbi začelja sa Lisicama

Fudbaleri Njukasla pobedili su na gostovanju Brentford 2:1 u utakmici 30. kola Premijer lige. Londonski tim je do vođstva mogao u osmom minutu, ali je gol Ajvana Tonija poništen zbog ofsajda. Toni je u 30. minutu imao šansu da sa penala donese prednost domaćoj ekipi, ali je njegov udarac odbranio golman Njukasla Nik Poup. Engleski napadač se ipak upisao u strelce u prvom minutu nadoknade, pošto je ovog puta bio precizan sa „bele tačke”. Njukasl je u nastavku meča