Stanković se ovome nije nadao: Sampdorija opet izgubila, sve više tone ka Seriji b

Večernje novosti 08.04.2023  |  Novosti online

FUDBALERI Sampdorije izgubili su od Kremonezea na svom terenu sa 2:3 u 29. kolu Serije A i sve su bliži ispadanju iz lige.

FOTO: Tanjug/AP Očekivali su navijači kluba iz Đenove da će se radovati pobedi i nastaviti borbu za opstanak, ali umesto toga usledio je šok u vidu poraza. Da stvar bude još gora on je došao u petom minutu nadoknade. A, sve je počelo sjajno za izabranike Dejana Stankovića. Igrao se 15. minut kada je Mehdi Leris doveo Sampdoriju do prednosti. Ipak, gosti su do odlaska na odmor uspeli da izjednače. Paolo Giljone je u 35. minutu poravnao rezultat. Nastavak susreta bio