Revijalno u Solt Lejk Sitiju - Jokić bez forsiranja, ali je stigao da izvede potez za špice!

Sportske.net 09.04.2023  |  Sportske.net

Poraz Denvera u meču koji je bio revijalan, protiv Jute u Solt Lejk Sitiju bilo je 114:118.

Ništa Denver nije mogao da pogodi u prvom poluvremenu, već u prvoj četvrtini je bilo +17 za domaćina, a statistika kaže da je šut iz igre gostiju u prvoj deonici bio samo 30%. Treća četvrtina je pravo lice Denver Nagetsa. Podigli su nivo šuta sa distance, pogodili čak osam trojki u trećoj četvrtini i to iz 13 pokušaja, preokrenuli su rezultat i na početku poslednje deonice su imali 95:89. Nikola Jokić je već tada imao dabl-dabl, ali zaniljivo, sa samo 6 poena, imao