Pobeda za kraj ligaškog dela: Vojvodina ostvarila važan trijumf protiv Novog Pazara

Večernje novosti 11.04.2023  |  Tanjug

FUDBALERI Vojvodine pobedili su Novi Pazar 2:0 (0:0), u meču poslednjeg 30. kola ligaškog dela Superlige Srbije.

S.B. Meč na stadionu "Karađorđe" rešen je u drugom poluvremenu. Goste je u 47. minutu načeo krilni napadač Nikola Čumić, a samo pet minuta kasnije precizan je bio Uroš Nikolić, kome je to bio peti gol u poslednjih sedam mečeva. Vojvodina posle pobede ulazi u plej-of sa petog mesta i ima 54 boda, četiri više od Novog Pazara, direktnog konkurenta u trci za plasman u kvalifikacije za Ligu konferencija. Do kraja današnjeg dana ostala su da se odigraju dva meča