Milan je napolijeva noćna mora Real jednom nogom u polufinalu, agonija Čelsija se nastavlja

Alo 12.04.2023

Fudbaleri Milana pobedili su Napoli sa 1:0, dok je Real Madrid bio bolji od Čelsija rezultatom 2:0, u prvim utakmicama četvrtfinala Lige šampiona.

Milan je, nakon što je nedavno savladao Napoli u Seriji A, uspeo da trijumfuje i ove večeri golom Benasera, dok je Real napravio lepu zalihu pred revanš i jednom nogom je u polufinalu. Evropski velikan Milan je odigrao taktički skoro pa perfektan meč, ako se ne računa prvih deset minuta kada su gosti stvorili nekoliko dobrih prilika. Već u drugom minutu je Rade Krunić "izvadio" loptu sa gol-linije posle šuta Kvarackelije, da bi golman "rosonera" Majk Menjon dva