Spektakularno veče u Ligi šampiona: Benzema pokazao da je "kralj" za Engleze, Milan ponovo nadigrao Napoli

Večernje novosti 12.04.2023  |  A. I.

FANTASTIČNO fudbalsko veče u Ligi šampiona priredili su nam dueli Real Madrida i Čelsija, odnosno Milana i Napolija. U prvom meču slavio je Real (2:0), dok je na San Siru slavio domaćin (1:0)

Tanjug/AP Žreb je tako hteo da se danas sastanu četiri kluba koje je sa klupe predvodio Karlo Ančeloti, aktuelni trener Reala iz Madrida. Tim iz prestonice Španije odlično otvorio meč na Santijago Bernabeu. Imali su kontrolu igre i napadali tokom prvog poluvremena, protivniku su u nekoliko navrata dozvolili da sporadično pripreti, a potom je Karim Benzema pokazao da je doktor za Engleze... Igrao se 21. minut meča. Vinisijus je odlično primio loptu, šutirao je, Kepa