Lester mučio Siti kada je izašao dvostruki strelac i novi rekorder Haland (video)

Sportski žurnal 15.04.2023

Ukupni rekord Premijer lige i dalje drže Endi Kol i Alan Širer, koji su u sezonama 1993/94 i 1994/95. postigli po 34 gola

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom terenu Lester 3:1 u utakmici 31. kola Premijer lige. Aktuelni prvaci Engleske poveli su u petom minutu, nakon što je sa ivice kaznenog prostora precizno šutirao Džon Stouns. Glavni sudija Daren Ingland je u 12. minutu posle gledanja video snimka dosudio penal za domaći tim, a minut kasnije sa bele tačke gol postiže Erling Haland. Norvežanin je svoj drugi gol na meču postigao u 25. minutu, pošto je iskoristio odlično