Atletiku je lako kada se Grizmanu igra fudbal, Babićeva Almerija bez šansi u Madridu!

Sportske.net 16.04.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Atletika savladali su u Madridu fudbalere Almerije rezultatom 2:1 u okviru 29. kola španske Primere.

Sve je počelo po planu za izabranike Dijega Simeonea, domaćin je poveo već u petom minutu kada je Antoan Grizman iskoristio loptu Koree i glavom savladao nemoćnog Martineza. Imao je Atletiko i više od igre, pretio preko Grizmana, Kokea i Koree, ali kazna za promašaje stigla je u 37. minutu kada se lopta posle udarca odbila od Himeneza u gol Oblaka. Radost gostiju nije dugo trajala, Antoan Grizman je posle dodavanja Karaska u 44. minutu ponovo doveo svoj tim u