Arsenal ponovo "strepi" za titulu: Vest Hem "otkinuo" bod lideru, Saka promašio penal

Telegraf 16.04.2023  |  Telegraf.rs

Arsenal je ovim remijem došao do 74. osvojenog boda, i ima svega četiri više u odnosu na drugoplasirani Siti, koji ima i meč manje

Fudbaleri Arsenala i Vest Hema remizirali su rezultatom 1:1, u okviru 31. kola engleske Premijer lige. Meč nije mogao da počne bolje po goste, koji su već u sedmom minutu poveli preko Gabrijela Žezusa, posle asistencije Vajta. Samo tri minuta kasnije na semaforu je stajalo 0:2, u korist "Tobdžija", kada je Martineli asistirao, a Odegard smestio loptu u mrežu. Ipak, usledila je nešto bolja igra domaćih, koji su u 33. minutu smanjili preko Benrame, koji je bio