Odbojkaši Vojvodine gostuju Partizanu u drugoj utakmici finala plej-ofa

Dnevnik 22.04.2023  |  Dnevnik.rs

Pokazalo se da domaći teren u finalu plej-ofa ne mora da predstavlja veliku prednost pa su tako odbojkaši Partizana poveli 1:0 u seriji pred punom salom Spensa, a danas od 18 časova je na Vojvodini da u hali Master u Zemunu uzvrati udarac i izjednači (prenos na platformi Superlige).

Šampion je izgubio 1:3 pred svojim navijačima i ima prvu priliku za brejk. Propustili su crveno-beli dosta šansi u prvom i drugom setu, a posle neverovatnog preokreta u trećem i opstanka u utakmici, nisu istrajali u tome da izbore taj-brejk. – Prva dva seta su odlučile te neke „ničije” lopte, kada su oni bili dosta hrabriji. Bila je to utakmica na jednu loptu, generalno kvalitetna. Mi smo dobro igrali, ali su oni bili istrajniji i ovog puta bolji, ali to ništa ne