IMT zadržao Železničar u derbiju za prvo mesto pls: Rad sve bliže Srpskoj ligi Beograd, u crvenom i Loznica

Telegraf 22.04.2023  |  Telegraf.rs

Mačva "kiksirala" protiv Zlatibora, Grafičar i Radnički iz Sremske Mitrovice remizirali

Fudbaleri IMT-a i Železničara odigrali su nerešeno u derbiju prvog kola plej-ofa Prve lige Srbije, čime su se Traktoristi zadržali na prvom mestu i sve su bliži plasmanu u Superligu - 1:1 (1:1). Dosta više uzbuđenja donelo je prvo poluvreme, pošto je Radočaj doneo prednost IMT-u, da bi u nastavku Janković u 30. minutu izjednačio i ispostaviće se postavio i konačan rezultat, posle kojeg Traktoristi imaju 62 boda, četiri više od gostiju iz Pančeva. Deluje da će obe