Uzalud pogodak Srbina Nastasić "uplašio" Atletiko, Madriđani preokretom do pobede

Alo 26.04.2023

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras na svom terenu Majorku sa 3:1, u meču 31. kola španske Primere.

Strelci za Atletiko bili su Rodrigo De Paul u drugom minutu nadoknade poluvremena, Alvaro Morata u 47. i Janik Karasko u 77. minutu. Gol za Majorku postigao je srpski reprezentativac Matija Nastasić u 20. minutu. Atletiko je na trećem mestu na tabeli sa 63 poena, a Majorka je na 11. poziciji sa 40 bodova. U narednom kolu, Atletiko će gostovati Valjadolidu, dok će Majorka dočekati Atletik Bilbao. U istom terminu, Almerija je u gostima pobedila Hetafe sa 2:1.