"Ludnica" u Subotici pripala Spartaku: Pet golova, dva penala i pogodak u nadoknadi

Telegraf 27.04.2023  |  Telegraf.rs

Javor je ovim porazom ostao na 12. mstu sa 30 bodova, dok je Spartak na mestu niže, sa dva boda manje

Fudbaleri Spartaka iz Subotice su na domaćem terenu ekipu Javora rezultatom 3:2, u okviru drugog kola "plej-auta" Superlige Srbije. Meč je nešto bolje otvorio gostujući tim, koji je u 14. minutu poveo preko Luke Gojkovića, koji je pogodio sa bele tačke. Ipak, do poluvremena je Spartak uspeo da izjednači, i to preko Noborua Šimure u nadoknadi prvog poluvremena. Nije bilo previše uzbuđenja u nastavku, a onda u poslednjih 15 minuta meča, potpuna ludnica. Prvo je u 76.