Evropske lige: Siti novi lider u Engleskoj, Bajern se vratio na prvo mesto Bundeslige

RTV 30.04.2023  |  Tanjug

LONDON, LIVERPUL, BERLIN, FIRENCA - Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas u Londonu ekipu Fulama rezultatom 2:1 u meču 34. kola Premijer lige.

Golove za Mančester siti postigli su Erling Haland u trećem iz penala i Hulijan Alvarez u 36. minutu. Haland je ovim pogotkom stigao do 50 postignutih golova u svim takmičenjima. Jedini strelac za Fulam bio je Karlos Vinisijus u 15. minutu. Srpski fudbaler Saša Lukić igrao je za Fulam od 78. minuta. Mančester siti je preuzeo prvo mesto na tabeli Premijer lige sa 76 bodova. Arsenal je drugi sa 75, ali londonski klub ima meč više. Fulam je 10. sa 45 bodova. Mančester