Posle drame u “Areni” Real pobedio Partizan: 82:80

Vesti online 02.05.2023  |  Politika

Posle furioznog početka Partizana, mnoštva dobrih odbrana i trojki postignutih iz kontranapada “crno-beli” su poveli posle prvog poluvremena uz preciznu igru . Real se vratio dva minuta pred kraj ali “crno-beli” su ipak uspeli da privedu prvo poluvreme u svoju korist 48:45. KRAJ PRVE ČETVRTINE DRUGA ČETVRTINA POLUVREME TREĆA ČETVRTINA KRAJ TREĆE ČETVRTINE LISTA STRELACA

Evo preciznijeg dešavanja ključnih trenutaka prve polovine utakmice. Vodi Partizan 32:19 Ćaćo Rodrigez je ušao na teren i pogodio trojku, ali je Zek Ledej sa druge strane ubacio loptu u koš posle promašaja saigrača. Na kraju Dante Egzum pogađa i na kraju je 32:19 Osmi minut: Madar kao led 28:13 Hezonja pogađa na drugi obruč, ali odgovara Madar – 23:13. Madar je zatim i fauliran i sa penala povećava vođstvo na 25:13. Dobro se brani Partizan, a onda je ponovo