Partizan – Real (2 : 1): Idemo dalje!

Vreme 02.05.2023

Evroliga I bez dva najbolja igrača Partizan je i te kako imao šansu da pobedi i treći put zaredom Real iz Madrida. Na kraju ipak nije uspeo, izgubio je u neizvesnoj završnici. Za dva dana u Beogradu se igra četvrta utakmica. Za Lesora pojačan Partizan ima novu šansu da se plasira za Fajnel for

Grotlo Arene. Koškarašima Real Madrida oduzele su se noge i ruke. 12 : 0 za Partizan. Pa 28 : 13. Partizan održava prednost napravljenu u prva 2 minuta tokom prve četvrtine. U drugoj teška borba. Suša u napadu Partizana. Real dolazi na minus 1. Na poluvreme se ide sa rezultatom 48 : 45 za Partizan. Nastavlja se neverovatna borba Partizana bez dva najbolja igrača, Pantera i Lesora, koji su suspendovani zbog tuče u Madridu. Šest minuta pre kraja treće četvrtine Real