IGRAĆE SE MAJSTORICA: Futsaleri Leskovca pobedili Novi Sad u drugoj utakmici baraža za Prvu ligu

Futsaleri KMF Leskovac pobedili su večeras u Leskovcu ekipu KMF Novi Sad u revanš utakmici baraža za mesto u Futsal Prvoj ligi Srbije rezultatom 5:3.

Leskovčani su se tako revanširali Novosađanima za poraz u prvom meču, pa će se za mesto u Futsal Prvoj ligi Srbije igrati majstorica. Gosti su dva puta vodili, ali su borbeni Leskovčani golovima Nastića u 3. i 20. minutu uspevali da izjednače rezultat. Najbolji strelac Futsal Druge lige Igor Stefanović je u 24. minutu doveo domaće u vođstvo, ali je Bosnić u 33. minutu uspeo da izjednači rezultat. Minut kasniej Vukojević ponovo dovodi Leskovčane u vođstvo. Pobedu