Radnički slavio u Kruševcu Nišlije srušile Napredak i osvojile važne bodove u borbi za opstanak

Alo 09.05.2023

Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali su Napredak u Kruševcu rezultatom 2:1 u utakmici 34. kola Superlige Srbije

Radnički je poveo 2:0 golovima Marjanovića u 15. i Škrbića u 30. minutu. Napredak je smanjio golom Bastajića u nadoknadi prvog poluvremena. U drugom poluvremenu Napredak je napadao, ali promene rezultata nije bilo i Radnički je zabeležio izuzetno važnu pobedu. (UŽIVO) REAL MADRID - MANČESTER SITI Sudar titana, "građani" žele osvetu u polufinalu Lige šampiona Tri kola pre kraja šampionata Radnički je na deobi 12 mesta sa 32 boda, koliko imaju Mladost iz Lučana i