Alegri: Pred šesnaestercem smo pravili mnogo grešaka

Sport klub 12.05.2023  |  Autor Katarina Kostić

Trener fudbalera Juventusa Masimilijano Alegri rekao je posle utakmice sa Seviljom da je njegov tim zadržao mirnoću tokom meča i zbog toga stigao do izjednačenja Fudbaleri Juventusa i Sevilje odigrali su u Torinu bez pobednika, 1:1 u prvom meču polufinala Lige Evrope.

Sevilja je povela golom Jusefa En Nesirija u 26. minutu. Juventus je do izjednačenja stigao pogotkom Federika Gatija u 97. minutu. „Igrali smo dobro i pre gola. Dobro smo se kretali, ali pred šesnaestercem smo pravili mnogo grešaka. Posle jedne takve uhvaćeni smo u kontranapdu. Međutim, momci su se dobro borili, zadržali smo mirnoću, nismo gubili glavu i zasluženo stigli do gola. Ne zaboravite, Sevilja je veoma iskusna ekipa. Protiv Mančester Junajteda je gubila