ТРЕЋА СРЕЋА! Слобода и Војин имају НАЈЛЕПШЕ ВЕСТИ: Близнакиње Вера и Мила прве сазнале, већ се похвалиле другарима (ФОТО)
Стори 12.05.2023

Да је љубавна прича Слободе Мићаловић и Војина Ћетковића као из најлепшег романа о двоје заљубљених многи ће посведочити.
Многи ће посведочити, најпре колеге глумачког пара, и да су лепа Лесковчанка и згодни Крушевљанин емотивну причу отпочели на сету, као и да већ деценију и по живе најдивнију бајку, чије су главне јунакиње њихове мезимице Мила и Вера. Након што су близнакиње дошле на свет доста се у медијима спекулисало о проширењу породице Мићаловић-Ћетковић. Надали су се многи да ће глумац и глумица добити и једног наследника, нажалост, њихови планови били су другачији. По












