Neroazuri prvi putnici za Istanbul Inter na "Meaci" u gradskom derbiju eliminisao Milan za finale Lige šampiona, protivnik u borbi za "ušati" pehar Real ili Siti

Alo 16.05.2023
Neroazuri prvi putnici za Istanbul Inter na "Meaci" u gradskom derbiju eliminisao Milan za finale Lige šampiona, protivnik u…

Fudbaleri Intera plasirali su se u finale Lige šampiona, pošto su ukupnim rezultatom (3:0), bili bolji od gradskog rivala Milana kog su pobedili i u revanšu sa 1:0 golom Lautara Martinesa

Fudbaleri Intera prvi su finalisti Lige šampiona. Inter je u revanš meču polufinala na svom terenu savladao gradskog rivala Milan rezultatom 1:0 i plasirao se u veliko finale. I prvu utakmicu Inter je kao gost rešio u svoju korist rezultatom 2:0 Najbolje šanse za Milan u prvom poluvremenu propustili su Dijaz u 10. i Leao u 38. minutu. Istakao se golman Intera Onana. EPA-EFE/MATTEO BAZZI Sa druge strane Menjon je u 40. minutu teškom mukom odbranio udarac Džeka