Đoković poražen u četvrtfinalu Rima: Rune slavio posle ti odigrana seta, meč prekidan zbog kiše

Euronews 17.05.2023  |  Autor: Euronews

Najbolji srpski teniser Novak Đoković zaršio je učešće na Mastersu u Rimu, budući da je u četvrfinalu poražen od Holga Runea - 2:6, 6:4, 2:6.

Meč u glavnom gradu Italije prekinut je zbog jake kiše u drugom setu, ali je ubrzo nastavljen i najbolji igrač sveta je izjednačio na 1:1 u setovima, nakon to je danski teniser dobio onaj uvodni rezultatom, a meč je prekinut pri vođstvu Đokovića 5:4 i 0:30 na servis Runea, da bi na kraju bilo 6:4 za Novaka. Zvanično i dalje "prvi reket sveta" jeste posle pauze uspeo da osvoji set, ali je u trećem odlučujućem bio potpuno neprepoznatljiv. Ništa mu nije polazilo za