Zvezda goleadom osvojila plasman u finale, nevreme prekinulo meč Vojvodine i Čukaričkog

RTS 17.05.2023

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su nadigrali TSC sa 3:0 na gostovanju u Bačkoj Topoli i izborili plasman u finale Kupa Srbije. Drugi polufinalni meč Vojvodine i Čukaričkog prekinut je zbog nevremena pri vođstvu Čukaričkog sa 2:0.

U duelu TSC-a i Crvene zvezde u Bačkoj Topoli viđeno je mnogo šansi i poništenih golova, a prvo poluvreme su sa 1:0 dobili gosti. Na samom početku već u prvom napadu TSC je postigao pogodak ali je on poništen posle konsultacije var tehnologije jer je lopta izašla preko linije terena. Nastavili su sa pritiskom i već u 7. minutu izborili su jedanaesterac ali je Borjan uspeo da odbrani šut Vukića. Nedugo potom TSC postiže novi pogodak ali je opet na scenu stupila var