POLUVREME - Dva penala, dva poništena gola, brojne prilike i vođstvo Zvezde na ''TSC Areni''!

Sportske.net 17.05.2023  |  Sportske.net

Završeno je odlično prvo poluvreme u Bačkoj Topoli, Crvena zvezda protiv domaćeg TSC-a vodi sa 1:0.

Domaći tim je odlično započeo utakmicu, već posle minut i po igre Jovanović je savladao Milana Borjana, ali je prethodno Vukiću lopta pobegla iza gol-aut linije. Već u šestom minutu napadač TSC-a Stefan Vukić je iznudio jedanaesterac kada ga je Borjan oborio u svom kaznenom prostoru. Vukić je i izveo taj penal ali Borjan se iskupio za svoju grešku, sjajnom intervencijom je sačuvao mrežu. TSC je i dalje nastavio da ugrožava Zvezdin gol, a u 15. minutu Saša Jovanović