Gol, zatim gol, pa gol, onda gol... Pogledajte kako su se mreže tresle na čudesnom meču Srbija - Slovenija na u17 prvenstvu Evrope (video)

Večernje novosti 18.05.2023  |  Novosti online
Gol, zatim gol, pa gol, onda gol... Pogledajte kako su se mreže tresle na čudesnom meču Srbija - Slovenija na u17 prvenstvu…

SRBIJA je porazom otpočela učešće na Evropskom prvenstvu za fudbalere do 17 godina, a "Novosti" vam donose i snimke svih golova sa tog nestvarnog meča između "orlića" čiji je selektor Aleksandar Luković i njihovih vršnjaka iz Slovenije.

Foto: Printscreen UEFA Podsetimo, Slovenci su u 1. kolu šampionata Evrope poveli sa 4:0 golovima koje su dali Pejičić u 4. minutu, Topalović u 10., Jakupović u 34. i Hrvatin u 52, a onda su "orlići" konačno počeli da realizuju neke od svojih velikih šansi. Tako je Mihajlo Cvetković dao gol u 66. minutu, a fantastičan pogodak Andrej Petrović u 82. Evo i kako je to izgledalo: SLOVENIA TAKE THE EARLY LEAD WITH A WONDERFUL GOAL!!!! DAVID PEJIČIĆ 🇸🇮(2007) WITH THE FINE