Dva gola Mitrovića u remiju Fulama sa Kristal palasom

RTS 20.05.2023

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović postigao je oba gola za Fulam u remiju protiv Kristal Palasa 2:2 u 37. kolu engleske Premijer lige. Junajted je minimalnim rezultatom savladao Bormut, dok je Brentford u gostima iznenadio Totenhem 3:1.

Mitrović je po povratku na teren nakon suspenzije željan fudbala i to je potvrdio sa nova dva gola. Uzbudljiv i ravnopravan derbi na "Krejven Ktidžu" između Fulama i Kristal palasa koji je završen najrealnijim rezultatom. U "malom londonskom derbiju" 37. kola Premijer lige gosti su poveli pogotkom Edsona Eduarda u 34. minutu, uzvratio je Mitrović iz penala u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, a potom i glavom u 61. minutu nakon razrađene akcije iz slobodnog