Marko je postao večita glavobolja za „večite“: Legenda Partizana ga naučila majstoriji

Sputnik 26.05.2023

Marko Docić bio je tihi heroj Čukaričkog u porazu u finalu Kupa od Crvene zvezde (2:1), jer je u 21. minutu postigao malo je reći fantastičan gol iz kornera i time ukazao na to da njegova prethodna majstorija protiv Partizana nije bila slučajnost.

Bio je tokom prvog poluvremena Čukarički izuzetno opasan tim po Crvenu zvezdu, pogotovo zbog samopouzdanja koje je doneo prelep pogodak Marka Docića, ali drugo poluvreme donelo je drugu pesmu jer je Aleksandar Pešić sa dva gola preokrenuo rezultat. Iako je njegov tim pretrpeo poraz, Dociću ipak ostaje utešna nagrada jer je ponovo protiv „večitih“ pokazao kakav je fudbalski majstor. Ostavio je u šoku Milana Borjana kada je iz kornera njegov centaršut završio