Sunovrat "lisica" Lester ispao u Čempionšip i poveo Lids sa sobom, Everton preživeo i ostao u Premijer ligi

Alo 28.05.2023

Fudbaleri Lestera ispali su iz Premijer lige iako su u poslednjem kolu na svom terenu pobedili Vest Hem 2:1. Lester je na kraju osvojio 18. mesto na tabeli sa 34 boda.

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na svom terenu ekipu Fulama rezultatom 2:1 u meču poslednjeg, 38. kola Premijer lige. Fulam je poveo golom Tetea u 19. minutu. Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović samo šest minuta kasnije nije iskoristio penal za svoj tim. Golman domaćeg tima David de Hea odbranio je penal Mitroviću. Mančester junajted je do trijumfa stigao golovima Džejdona Sanča u 39. i Bruna Fernandeša u 55. minutu. Mitrović je odigrao ceo meč za