Zvezda remijem proslavila titulu: Hrabri Pazarci odneli bod sa Marakane, Delije napravile spektakl! Video

Kurir 28.05.2023

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno 2:2 sa Novim Pazarom u poslednjem 37. kolu Superlige Srbije.

Svi golovi su viđeni u drugom poluvremenu. Zvezda je dvaput vodila, gosti dva puta se vraćali. Strelci su bili Kanga u 54 i Leković u 71 minutu. Golove za Novi Pazar postigli su Momčilović u 60.i Stanojlović u 74. minutu Zvezda je osvojila šestu uzastopnu titulu, a treći put zaredom i duplu krunu. Prvenstvo je završila bez poraza, sa 97 bodova, 30 pobedom i sedam remija. Novi Pazar je na šestom mestu sa 51 bodova. Utakmica je u završnici bila prekinuta na 10-ak