(Видео) "морам да разочарам људе": Сања Кужет открила кад је крај "Звезда Гранда": "Посао је једно, а приватан живот нешто друго"
Блиц 29.05.2023

Водитељка музичког такмичења "Звезде Гранда", Сања Кужет, важи за једну од најлепших природних жена у Србији, а како истиче и данас, после толико година у медијима, јој ласка кад је похвале на рачун изгледа.
- Мислим да су ми били добри кораци у начину представљања. Сигурно сам скренула пажњу, рефлектор усмерила на себе, управо због тог визуелног, али ми је драго што после 20 година каријере и сад са 40 година ми неко каже да сам лепа ми је океј, прија ми такав коментар. Сања истиче да се најлепше осећа у елегантним, дугим хаљинама када је сцени, али и да им, као и све остале припаднице нежнијег пола има проблем да јој увек фали гардеробе. - Све те хаљине из






