Nedović ni sam nije verovao kako je ovo pogodio!

Sportske.net 13.06.2023  |  Sportske.net

Partizan je bolje počeo večerašnju prvu utakmicu finalne serije plej-ofa AdmiralBet ABA lige, pre svih Kevin Panter koji nije imao nijedan promašaj u prvoj četvrtini, ali u toim delu igre najbolji potez izveo je bek Crvene zvezde Nemanja Nedović.

Sve se dešavalo pri rezultatu 29:18 za Partizan, na minut i po pre kraja prve deonice. Crno-beli su odlično odigrali u odbrani i naterali Nedovića da šutira sa desetak metara iz veoma teške pozicije, ali on je poslao loptu u visokom luku i pogodio trojku za 29:21, što je bio i konačan rezultat prvog kvartala. Pogledajte u prilogu kako je to izveo Nedović, koji je uz osmeh ispratio svoj pogodak. - What a 3-pointer by Nemanja Nedović! 😯🔥 #ABAPlayoffs @kkcrvenazvezda