U Zvezdi trljaju ruke: Novo pojačanje crveno-belih postiglo gol za reprezentaciju protiv učesnika Mundijala

Telegraf 19.06.2023  |  Telegraf.rs

Ovo mu je 14. nastup za reprezentaciju Novog Zelanda, a pogodak protiv Katara mu je ujedno prvenac za reprezentaciju

Marko Stamenić, novi igrač Crvene zvezde, trenutno je u reprezentativnim obavezama, a u prijateljskom duelu je uspeo da postigne i pogodak za svoj Novi Zeland. Novi Zeland igra protiv domaćina prošlogodišnjeg Mundijala, Katara, i vodi golom upravo Stamenića koji je zatresao mrežu u 18. minutu. On je pre tri dana takođe odigrao svih 90 minuta protiv Švedske, ali se njegova selekcija nije proslavila pošto su Skandinavci slavili preokretom sa 4:1. Ovo mu je 14. nastup