Naša Milica je vicešampionka Evrope i ima sjajnu priču: „Prošle godine sam pauzirala jer sam postala majka, sad sam sveža“

Nova 24.06.2023  |  Autor: Miloš Ljubisavljević
Naša Milica je vicešampionka Evrope i ima sjajnu priču: „Prošle godine sam pauzirala jer sam postala majka, sad sam…

Srpska kajakašica Milica Novaković osvojila je srebro na Evropskim igrama u Krakovu pošto je u trci K1 na 200 metara zauzela drugo mesto.

Novaković je do cilja stigla 41.006 sekundi. Zlato je osvojila Dankinja Ema Jorgensen (40.106), a bronzu Franciska Laja iz Portugala (41.058). „Prošle godine sam pauzirala čitavu sezonu jer sam postala majka, tako da sam u ovu godinu ušla sveža, željna dobrih trka i medalja. Popeti se na podijum je nešto za šta se mi svaki dan budimo, trudimo, radimo, to je ono što nas stvarno čini srećnima i što nas motiviše, bar nas starije takmičare, da se i dalje borimo i