Lena Berkov šampionka Vojvodine, medalje osvojile i Una Jovanović i Dunja Sikima

Zrenjaninski 26.06.2023

Na prvenstvu Vojvodine za starije juniore i juniorke, koje je održano u Sremskoj Mitrovici, mlade takmičarke Atletskog kluba Banat iz Zrenjanina osvojile su tri medalje.

Titulu šampionke Vojvodine osvojila je Lena Berkov u trci na 800 metara. Iako i dalje u uzrasnoj kategoriji starijih pionirki, Lena Berkov je trijumfovala rezultatom 2:37,03, što je njen novi lični rekord. Una Jovanović je u trci na 100 metara istrčala lični rekord 12,69 (prethodni 13,07) i u veoma jakoj konkurenciji osvojila bronzanu medalju. Kliknite na ovaj link i zapratite portal zrenjaninski.com i na Instagramu Posle duge pauze, zbog povrede, na atletsku stazu