VIDEO Partizan promašivao, pa „petardom“ u nastavku razbio Slovence i pobedom počeo pripreme

Nova 02.07.2023  |  Autor: Miloš Ljubisavljević

Fudbaleri Partizana pobedili su Pesnicu 5:0 u prvoj pripremnoj utakmici na pripremama u Sloveniji.

Trećeligaš iz zemlje gde crno-beli obavljaju ovaj deo priprema nije bio dorastao protivnik, iako je tim Igora Duljaja pre meča radio samo tri dana. I trebalo im je vremena da se snađu, pa je Pesnica u prvom poluvremenu odolevala bez golova, ali je u drugom „pukla petarda“. Nikola Terzić je bio dvostruki strelac za Partizan, a po gol su postigli i Nemanja Trifunović, Milan Aleksić i Bibars Natho. Svetozar Marković je od prvog minuta dobio traku kao novi kapiten tima