Duljaj posle poraza Partizana od Šturma: "u nastavku smo dosta mešali, plejmejkera će biti"

Telegraf 14.07.2023  |  Telegraf.rs

"Nikolića moram da pohvalim. Bolestan je izašao na teren i videli ste koliko nam znači"

Fudbaleri Partizana poraženi su na poslednjem pripremnom meču u insotranstvu od Šturma u Gracu sa 2:1 i pored toga što su prvi došli do vođstva. Nikolić je postigao prvi pogodak, Jančer izjednačio sa penala, a u tom kobnom 53. minutu nesrećan auto-gol postigao je Marković. Igor Duljaj je sumirao utiske nakon svega viđenog istakavši da je pad koncentracije i veliki broj mladih fudbalera uticao na nešto slabiju igru u drugom poluvremenu. - Za očekivati je što je