LŠ (kval) - Borjan odbranio penal i pogurao Slovan, Ludogorec se vratio iz mrtvih!

Sportske.net 19.07.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Slovana iz Bratislave savladali su ekipu Esperanža u Luksemburgu rezultatom 2:0 i tako se kvalifikovali u drugo kolo kvalifikacija.

Odmah na početku istakao se fudbaler Crvene zvezde na pozajmici u Slovanu Milan Borjan koji je već u desetom minutu odbranio penal Štolcu, što je ulilo dodatnu snagu njegovoj ekipi. Meč je obeležio prekaljeni Vladimir Vajs, reprezentativac Slovačke je u razmaku od sedam minuta postigao oba gola za svoju ekipu i to sa penala, prvo u 55, potom i u 62. minutu. Klub iz Bratislave će se u drugom kolu sastati sa šampionom BiH Zrinjskim. Ludogorec je napravio veliki