Hrvati spremaju novi pakao Borjanu: Čeka ga haos u Mostaru, već su počele priče o traktoru

Dnevnik 20.07.2023

Milan Borjan je novi heroj Slovana iz Bratislave! Čim je došao u redove šampiona Slovačke, doskorašnji kapiten Zvezde je pokazao svoj kvalitet i odbranjenim penalom protiv šampiona Luksemburga Hisperanža.

Borjan je u prvom poluvremenu sjajno pročitao udarac Dominika Stolca i u 10. minutu je sprečio domaći tim da dođe do gola. Da nije bilo odbrane Borjana, pitanje je u kakvom bi se smeru razvila utakmica. Kasnije, Slovan je uz dva penala koje je u golove pretvorio Vladimir Vajs, došao do 2:0 i pobede, koja mu je donela plasman u drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona. To ih je dalje spojilo sa šampionom Bosne i Hercegovine, Zrinjskim iz Mostara. Iako se takmiči u