Spektakl u Bačkoj Topoli – Partizan ostao bez pobede u 97. minutu

Sputnik 29.07.2023

Fudbaleri TSC-a i Partizana podelili su bodove - 3:3 (2:2), u sjajnom meču prvog kola nove sezone Superlige Srbije. Domaći su do boda stigli zahvaljujući pogotku u sedmom minutu nadoknade, a crno-beli ponovo prosuli bodove na teškom gostovanju.

Svašta smo videli ove večeri u Bačkoj Topoli. VAR soba je imala dosta posla, kao i golmani koji su na obe strane odbranili po jedan jedanaesterac. Na kraju je Partizan surovo kažnjen posle kornera koji je izveden u dubokoj nadoknadi vremena i preciznog udarca glavom Nemanje Stojića. Bukvalno od samog početka meča viđena su uzbuđenja na obe strane. Domaćin je poveo prvi u 12. minutu kada je posle centaršuta sa leve strane, lopta stigla do Antonića koji je bio