Менаџмент „Делта планета“ пресекао: Крај бесплатног паркирања испред тржног центра у Нишу
Нова 02.08.2023 | Аутор: ТВ Нова

Од 26. јула паркинг тржног центра “Делта планет” у Нишу се плаћа.
Ову одлуку менаџент је донео након што су на паркингу примећена возила и ван њиховог радног времена, а посетиоци се жалили на недостатак слободних паркинг места. “Делта” је прва која је увела наплату паркинга, а исти проблем имају сви тржни центри у Нишу. Највећи тржни центар на југу Србије отворен је крајем априла 2021. године и има чак 850 паркинг места. Менаџмент је одлуку да се после трећег сваки започети сат плаћа 100 динара донео како би заштитио интересе




![Нишка Скупштина: Седница траје преко 14 сати, расправа и даље на почетку [блог уживо]](https://nstatic.net/144/41076144juycis.jpg)
![Нишка Скупштина: Седница траје преко 14 сати, расправа и даље на почетку [блог уживо]](https://nstatic.net/726/41073726bdyfel.jpg)






