Potpuno nelogično - U Beogradu ne može, a u Pančevu može da se igra fudbal večeras!
Sportske.net 05.08.2023 | Sportske.net
![Potpuno nelogično - U Beogradu ne može, a u Pančevu može da se igra fudbal večeras!](https://nstatic.net/img/logo/s/sportske.png)
Utakmica drugog kola Super lige Srbije između Crvene zvezde i Napretka iz Kruševca koja je trebalo da se igra večeras od 20.05 sati na "Marakani" pomerena je za nedelju u 16.55 časova.
Kao razlog za odlaganje ovog susreta navodi se velika mogućnost vremenskih napogoda, koje bi trebalo da pogode glavni grad Srbije večeras. Ipak, na samo dvadesetak kilometara od Beograda, u Pančevu igraće se fudbal večeras. Super liga, za razliku od utakmice Crvena zvezda - Napredak, nije promenila termin odigravanja meča Železničar Pančevo - Mladost Lučani, tako će se ovaj duel igrati u subotu od 20 sati na stadionu "Mladost". To će biti debi Pančevaca u